کار جهادی برای محرومیت زدایی موجب کاهش فاصله طبقاتی می شود

Home / بلاگ / آموزش / کار جهادی برای محرومیت زدایی موجب کاهش فاصله طبقاتی می شود

مهندس رامین محمدی گفت: نتیجه کار جهادی کسانی که با روحیه انقلابی در پی محرومیت زدایی از مناطق کم برخوردار هستند در درازمدت قطعا موجب کاهش فاصله طبقاتی و زنده نگه داشتن روحیه و حس تعاون و نوع دوستی در جامعه می شود.

ایشان با اشاره به سختی مسافت و محرومیت بالای منطقه و همچنین روحیه جهادی رزمندگان ۸ سال دفاع مقدس، اظهار کرد: حضور جوانان غیور بسیجی در ایام نوروز و در مناطق محروم تاثیر بسزایی در روحیه مردم و همچنین حس خودباوری و عزت روستائیان دارد.

وی افزود: کارهای فرهنگی و آموزشی که جهادگران و دانشجویان انقلابی در این منطقه انجام می دهند می تواند به بالا رفتن معرفت اسلامی و حس انقلاب دوستی مردم منطقه بیانجامد.

ایشان ادامه دادند: نقطه مشترک میان مقوله های اردوهای جهادی، اقتصاد مقاومتی و جهاد اقتصادی؛ رویکرد جهادی آنها است، رویکرد صادقانه و ایثارگرایانه که در حالت عادی کمتر در ساختار بروکراتیک اداره ها و سازمان ها یافت می شود.

محمدی اظهار کرد: سال ۹۶ مردم ولایتمدار و بسیجی استان در بحث حضور در مناطق عملیاتی ۸ سال دفاع مقدس در قالب کاروان های راهیان نور و همچنین در بحث حضور در اردوهای جهادی در مناطق محروم سنگ تمام گذاشتند.

وی افزود: بی شک حضور مخلصانه و از سر اعتقاد در راهیان نور و اردوهای جهادی این مناطق بدون هیچ چشم داشتی رضای خداوند و شهدا را به همراه دارد و نتیجه کار جهادی کسانی که با روحیه انقلابی در پی محرومیت زدایی از مناطق کم برخوردار هستند در درازمدت قطعا موجب کاهش فاصله طبقاتی و زنده نگه داشتن روحیه و حس تعاون و نوع دوستی در جامعه می شود.

Leave a Comment

3 × سه =